Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Gieski - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Gieski + 17 km)

2 000 000 zł1 520 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży hal w Piotrkowie Trybunalskim. Hale o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Poniatów

Poniatów(Gieski + 19 km)

1 700 000 zł353,66 m² 4 806,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, położona w prestiżowej lokalizacji w Poniatowie, zaledwie 5 minut od centrum Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Łuszczanowice(Gieski + 21 km)

2 700 000 zł337,83 m² 7 992,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 375 m²

Budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż Kleszczów, łuszczanowice 0% prowizji od kupującego! Biuro epj Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość mieszkalno-usługową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Gieski + 17 km)

529 000 zł400 m² 1 322,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Zakład produkcyjny na sprzedaż Do sprzedaży zakład kamieniarski, zlokalizowany niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego, usytuowany na pięknie zagospodarowanej dużej działce o powierzchni 2830m 2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Rycerska

Centrum,Piotrków Trybunalski(Gieski + 17 km)

890 000 zł152,20 m² 5 847,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| kamienica przy Starówce w Piotrkowie do sprzedania Oferujemy do sprzedania budynek "plomba" przy ul. Rycerskiej w Piotrkowie T. Trzy kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 152,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Żeromskiego

Łask(Gieski + 46 km)

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Łask, budynek biurowo-techniczny, 1850 m2, sprzedam, 530 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy z budynkiem technicznym w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Rok, nowa cena! Kamienica inwestycyjna w centrum Bełchatowa Plac Narutowicza Na sprzedaż kamienica o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w samym sercu Bełchatowa, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski(Gieski + 17 km)

2 350 000 zł600 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:863 m²

DO sprzedaży kamienica W centrum piotrkowa trybunalskiego świetna propozycja dla inwestora pod wynajem lokali. Lokalizacja : piotrków trybunalski ulica Wojska Polskiego Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Bełchatów(Gieski + 18 km)

1 495 000 zł290 m² 5 155,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:307 m²

Budynek użytkowy. Lokalizacja Bełchatów ulica Wojska Polskiego. Duży ruch samochodowy i pieszy. Centrum miasta i osiedla. Powierzchnia użytkowa 280 m2 : parter lokal -85 m2 ,garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zakładowa

Rogowiec(Gieski + 18 km)

5 900 000 zł8 535,89 m² 691,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 885 m²